Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy – Sp. z o.o.

Nasz Prezes w gronie najlepszych

IMG 0203Prezes Miejskich Wodociągów i Kanalizacji w Bydgoszczy Stanisław Drzewiecki otrzymał tytuł Biznesmena 25-lecia w konkursie realizowanym przez Izbę Przemysłowo-Handlową Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

IMG 0310To już ponad 20 lat w konkursie organizowanym pod honorowym patronatem Wojewody Kujawsko-Pomorskiego nagradzani są najlepsi przedsiębiorcy w regionie. Decyzją Rady Izby Przemysłowo-Handlowej w tegorocznej edycji konkursu kapituła przyznała szczególnie wyróżniającym się osobowościom biznesu tytuł Biznesmena 25-lecia. Statuetki laureaci otrzymali podczas Wielkiej Gali Biznesu, która zgromadziła w jednym miejscu i czasie najlepszych przedsiębiorców, liderów wspierania przedsiębiorczości, by podsumować osiągnięcia regionalnego biznesu.

Tytuł Biznesmena 25-lecia, który otrzymał Prezes Stanisław Drzewiecki, odbieramy zarówno jako ocenę podsumowującą poziom i efekty zarządzania Miejskimi Wodociągami w Bydgoszczy, jak również wyraz uznania dla ich rangi i działań dla miasta oraz mieszkańców.