Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy - OGROMNE WYRÓŻNIENIE CHEMWIKU

Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy – Sp. z o.o.

OGROMNE WYRÓŻNIENIE CHEMWIKU

b_250_150_16777215_00_images_5aab64ede0d4c_p.jpg- Przyznane wyróżnienie to dla nas ogromne zaskoczenie, ale i dowód na to, że nasza Spółka jest ważnym graczem biznesowym w lokalnym środowisku – mówi prezes Chemiku, Robert Marcińczyk, który podczas ostatniej gali Plebiscytu Biznesman i Firma Roku 2017 odebrał nagrodę w kategorii Debiut Roku.

Plebiscyt, organizowany przez Express Bydgoski oraz Nowości, to prestiżowe wyróżnienie dla firm lokalnego rynku. Stanowi dowód docenienia trudu wkładanego w rzetelne i uczciwe prowadzenie biznesu oraz zaświadcza o najwyższych standardach w zarządzaniu. Nagroda, jaką otrzymał Chemwik – III miejsce w kategorii Debiut Roku – cieszy tym bardziej, że jest nagrodą merytoryczną, przyznawaną przez Kapitułę, a nie – jak w pozostałych kategoriach – dzięki głosom od czytelników.

 – Bardzo duże znaczenie miało dla nas samo zaproszenie do Plebiscytu – podkreśla prezes Chemwiku. – Świadczy ono bowiem o tym, że Spółka budzi zainteresowanie, jest dostrzegana i ceniona, czego najlepszym dowodem jest otrzymana nagroda. Robert Marcińczyk przyznaje, że idąc na galę wręczenia nagród nie miał dużych nadziei na sukces. Liczył przede wszystkim na nowe znajomości w lokalnym środowisku biznesowym, okazję do konstruktywnych rozmów. Tymczasem Kapituła uznała, że Chemwik ma duże zasługi dla bydgoskiego rynku.

Chemwik istnieje od 2014 roku, został powołany, by po upadku Zachemu kontrahenci z terenów przemysłowych w południowo-wschodniej części miasta mieli możliwość swobodnego działania, z dostępem do wody i zapewnionym odbiorem ścieków. Powołanie spółki pozwoliło Miastu Bydgoszcz na wywiązanie się ze zobowiązań i zachowanie 13 mln zł unijnego grantu. – Ta nagroda to wyraz podziękowania za dotychczasową działalność Chemwiku, podziękowanie dla wszystkich tych, którzy przyczynili się do powstania spółki, jaką jest Chemwik. To duży sukces i ogromna radość dla nas – przekonuje Robert Marcińczyk.

Chemwikowi, który jest spółką zależną MWiK-u, składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów we współtworzeniu nowoczesnej, lokalnej gospodarki.

b_250_150_16777215_00_images_chem.jpgb_250_150_16777215_00_images_5aab64f510f95_p.jpg