Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy – Sp. z o.o.

TAŃCZĄCA FONTANNA JUŻ DZIAŁA, ZAPRASZAMY NA POKAZY

b_250_150_16777215_00_images_DSC_0937_1.jpgWiosna nadeszła, już możemy cieszyć się ciepłymi dniami i przyjemnymi wieczorami, czas więc i na uruchomienie naszej fontanny działającej przy Filharmonii Pomorskiej! Od dzisiaj, w jej pobliży, można szukać ochłody, a wieczorami podziwiać widowisko światło-dźwięk-woda.

Jak w latach poprzednich, fontanna czynna będzie codziennie. Pokazy multimedialne będą natomiast odbywać się w środy, piątki i soboty o godz. 21:30. Tak będzie do końca czerwca – w sezonie wakacyjnym (lipiec – sierpień) „tańcząca fontanna” będzie miała swoje pokazy codziennie, również o godz. 21:30.

Późniejsze niż zwykle uruchomienie atrakcji związane jest z koniecznością przeglądu pogwarancyjnego. Zależało nam, by wszystko działało sprawnie i mogło cieszyć mieszkańców oraz gości Bydgoszczy. Fontanna w tym roku tańczyć będzie – jak w latach poprzednich – w rytmie największych, najpopularniejszych utworów muzyki klasycznej. Usłyszeć więc będzie można utwory Johanna Straussa, Ludwiga van Beethovena czy Johannesa Brahmsa.