Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy – Sp. z o.o.

DO POBRANIA - KOMPENDIUM WIEDZY O USŁUGACH SPECJALISTYCZNYCH

Zapraszamy do pobrania kompendium wiedzy o świadczonych przez MWiK usługach specjalistycznych! 

Oznaczenie stanu gruntów spoistych (bez dojazdu)

Usługa polegająca na oznaczeniu granic konsystencji gruntów oraz ustaleniu ich stopnia wskaźnika plastyczności w laboratorium. Uzyskane parametry umożliwiają prawidłową ocenę stanu oraz rodzaju gruntu spoistego występującego na danym obszarze. 

Eksploatacja obiektów kanalizacyjnych

Odprowadzanie ścieków odbywa się dzięki miejskiej sieci kanalizacyjnej. Warto jednak pamiętać, że wiele firm, instytucji oraz osób prywatnych dodatkowo użytkuje różne obiekty wspierające lub uzupełniające ten proces.

MWiK, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w ramach indywidualnych umów oferuje usługę eksploatacji i konserwacji obiektów kanalizacyjnych. Wśród nich można wskazać między innymi: sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej, studnie kanalizacyjne oraz instalacje kanalizacyjne zlokalizowane na terenie danej działki (z wyłączeniem instalacji wewnątrz nieruchomości). W przypadku zainteresowania przekazaniem do eksploatacji obiektu kanalizacyjnego spoza listy lub rozszerzenia zakresu prac, zapraszamy do kontaktu i omówienia charakterystyki zadań.

Podpisanie umowy na realizację usługi poprzedzone jest wizją lokalną i przeglądem stanu technicznego obiektu. Po wystawieniu pozytywnej rekomendacji przez MWiK na temat danego obiektu, opracowaniu indywidualnej wyceny usługi i akceptacji warunków współpracy przez klienta, następuje podpisanie umowy o eksploatację i konserwację danego obiektu kanalizacyjnego. W jej ramach zapewniamy:

- nadzór nad funkcjonowaniem obiektu,
- przeprowadzanie przeglądów stanu technicznego,
- dokonywanie prac konserwacyjnych,
- wykonywanie bieżących, drobnych napraw,
- przeprowadzanie niezbędnych czyszczeń.

W celu uzyskania połączenia z odpowiednim działem, w pierwszej kolejności zachęcamy do kontaktu z Działem Marketingu: tel. 52 58 60 992-993, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Eksploatacja obiektów wodociągowych

Dystrybucja wody odbywa się dzięki miejskiej sieci wodociągowej. Warto jednak pamiętać, że wiele firm, instytucji oraz osób prywatnych dodatkowo użytkuje różne obiekty wspierające lub uzupełniające ten proces, a także obiekty stanowiące alternatywne źródła wody.

MWiK, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w ramach indywidualnych umów oferuje usługę eksploatacji i konserwacji obiektów wodociągowych. Wśród nich można wskazać między innymi: studnie głębinowe, ujęcia awaryjne oraz instalacje wodociągowe zlokalizowane na terenie danej działki (z wyłączeniem instalacji w budynkach). W przypadku zainteresowania przekazaniem do eksploatacji obiektu wodociągowego spoza listy lub rozszerzenia zakresu prac, zapraszamy do kontaktu i omówienia charakterystyki zadań.

Podpisanie umowy na realizację usługi poprzedzone jest wizją lokalną i przeglądem stanu technicznego obiektu. Po wystawieniu pozytywnej rekomendacji przez MWiK na temat danego obiektu, opracowaniu indywidualnej wyceny usługi i akceptacji warunków współpracy przez klienta, następuje podpisanie umowy o eksploatację i konserwację danego obiektu. W jej ramach zapewniamy:

- nadzór nad funkcjonowaniem obiektu wodociągowego,
- przeprowadzanie przeglądów stanu technicznego,
- dokonywanie prac konserwacyjnych,
- wykonywanie bieżących, drobnych napraw,
- przeprowadzanie płukań i czyszczeń.

Z uwagi na fakt, że usługa eksploatacji obiektów wodociągowych jest świadczona przez różne komórki, w celu uzyskania połączenia z odpowiednim działem w pierwszej kolejności zachęcamy do kontaktu z Działem Marketingu: tel. 52 58 60 992-993, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Podkategorie