Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy – Sp. z o.o.

Wydarzenia

Biuro Obsługi Klienta

O nas

Infrastruktura

Projekty Unijne

Brąz dla bydgoskich Wodociągów

Mecenas 001 tcm29-190530
Podczas tegorocznej, listopadowej Gali Sportu uhonorowano Mecenasów Bydgoskiego Sportu w 2014 r. Nagrody z rąk prezydenta Rafała Bruskiego odebrali także sportowcy bydgoskich klubów, którzy w minionym roku odnieśli największe sukcesy oraz ich trenerzy.

 

- Cieszę się, że ponownie możemy spotkać się z naszymi najlepszymi bydgoskimi sportowcami, medalistami świata i Europy, którzy odnoszą sukcesy i przynoszą tym samym chwałę miastu. Bydgoski sport jest dumą naszego miasta. Obecni tu na sali zawodnicy kontynuują dobre mistrzowskie tradycjepowiedział prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski. - Swój wkład w te sukcesy mają zawsze prezesi, działacze sportowi, którzy dbają o to, aby nasze klubu funkcjonowały prawidłowo i aby sportowcy mieli znakomite warunki treningowe.
To wszystko nie mogłoby jednak tak dobrze funkcjonować bez wsparcia mecenasów, którzy deceniają sportowy wysiłek i chcą widzeć markę swojej firmy towarzyszącą znakomitym zawodnikom i drużynom. Za tę współpracę wszystkim dziś dziękuję
- dodał prezydent.

 

 „Mecenasi Bydgoskiego Sportu” to wyróżnienia, które po raz pierwszy wręczono pod koniec 2012 r. Trafiają one do tych, którzy wspierają sport w naszym mieście. Bydgoskie Wodociągi znalazły się wśród nagrodzonych otrzymując tytuł „Brązowego Mecenasa Bydgoskiego Sportu”.

Każda cegiełka jest ważna i za każdy wkład w budowanie sportowej marki miasta dziękujemy” - zaznaczył prezydent Bydgoszczy.