Aktualności|

Czas płynie, wszystko się zmienia – nasza witryna również! Obchodzony niedawno jubileusz 120-lecia istnienia bydgoskich wodociągów i kanalizacji stał się dla nas pretekstem do unowocześnienia strony internetowej!

Co ważne, strona została tak zaprojektowana, by ułatwić korzystanie z niej osobom z niepełnosprawnościami. Poza tym zmieniła się szata graficzna, zmienił się układ, doszły nowe funkcjonalności. To co najważniejsze – pozostało jednak bez zmian! Znajdziecie na niej Państwo wszystkie najpotrzebniejsze informacje – tak samo, jak na „starej stronie”. Dodaliśmy też kilka nowych zakładek, by informacje były lepiej pogrupowane. Jeszcze nie wszystkie są uzupełnione – obiecujemy, że nadrobimy to jak najszybciej 😉

Jak można też zauważyć, pojawiła się zapowiedź e-BOK-u. Pracujemy nad tym, by w niedługim czasie i on był dla Państwa dostępny. Mamy ogromną nadzieję, że spełni Państwa wymagania i ułatwi kontakt z nami.

Wiemy, że na oswojenie się z nowościami potrzeba więcej czasu. Dlatego też w stopce strony znajdziecie Państwo link do „starej wersji strony” – zostawimy go na jakiś czas, by dać czas na zapoznanie się z tym, co nowe.

Zapraszamy do korzystania z naszej nowej strony internetowej!

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content