Nagordy|

Prezes Miejskich Wodociągów w Bydgoszczy Stanisław Drzewiecki został wyróżniony w Konkursie Biznesmen Roku 2013 w kategorii Duże Firmy. Nagrodę odebrał podczas gali Izby Przemysłowo-Handlowej Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

W konkursie Biznesmen Roku 2013 uczestniczyło blisko 300 firm wyłonionych przez Kapitułę konkursową złożoną z  jurorów reprezentujących wszystkie organizacje społeczno-gospodarcze regionu kujawsko-pomorskiego. O zakwalifikowaniu się firmy do konkursu decydowały kryteria, które firmy musiały spełnić.

„Specyfika tego konkursu polega na tym, że to komisja konkursowa w drodze obserwacji, analizy i monitorowania rynku wyłania firmy, których wyniki, postawa i działalność są najbardziej ciekawe i wyróżniające się. Nominowane firmy podejmują decyzję o udziale w konkursie – podkreśla Andrzej Reszkowski, dyrektor Izby Przemysłowo-Handlowej Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Uhonorowano firmy, które w swojej działalności stawiają na innowacyjność, postęp organizacyjno-technologiczny z poszanowaniem środowiska naturalnego i podejmują wyzwania z myślą o rozwoju. Firmy te dbają o relacje społeczne, są zaangażowane w życie mieszkańców, a także dbają o pracowników i ich rozwój. Menadżerów wyróżnia sposób prowadzenia firmy, który przekłada się na wyniki, pozycję na rynku oraz oddziaływanie na środowisko.

Firma jest oceniana na zasadzie rolnika, który nie tylko zbiera plony, ale musi także uprawiać polską ziemię – zaznacza dyrektor Andrzej Reszkowski.

Nagroda, którą odebrał nasz Prezes, po raz kolejny podkreśla rangę Miejskich Wodociągów w Bydgoszczy, jej Szefa oraz dokonań dla mieszkańców.

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content