Aktualności|

Po bydgoskich osiedlach krążą ponoć osoby podające się za pracowników wodociągów i proszą o wpuszczenie do mieszkania w celu oszacowania szkód powstałych po zalaniach i późniejszej wypłaty odszkodowania. Uważajcie Państwo na to, bo to próba oszustwa. Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy – sp. z o. o. nie prowadzi takich działań!

Pracownicy MWiK-u są profesjonalistami i łatwo potwierdzić ich tożsamość. Posiadają identyfikatory i najczęściej można ich w czasie pracy rozpoznać po strojach służbowych z emblematami Spółki. Pracownicy MWIK-u nigdy nie przychodzą bez zapowiedzi; najczęściej informujemy o takiej wizycie w ogłoszeniach lub umawiamy ją bezpośrednio z Klientem. I co najważniejsze – pracownicy MWiK-u nie zajmują się szacowaniem szkód powstałych w wyniku zalania i wypłatą odszkodowania z tego tytułu.

W przypadku, gdy spotkacie się Państwo z taką sytuacją – bądźcie szczególnie ostrożni i powiadomcie odpowiednie służby! To próba oszustwa i wyłudzenia! Uprzedźcie o tym sąsiadów, zwróćcie też uwagę osobom starszym, najbardziej narażonym na takie niegodziwe zachowania i próby przestępstwa bazujące na zbytniej ufności obcym ludziom.

Bądźcie ostrożni. Nikogo nie wpuszczajcie i alarmujcie, że ktoś chce Was oszukać!

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content