Nagordy|

Podczas tegorocznej, listopadowej Gali Sportu uhonorowano Mecenasów Bydgoskiego Sportu w 2014 r. Nagrody z rąk prezydenta Rafała Bruskiego odebrali także sportowcy bydgoskich klubów, którzy w minionym roku odnieśli największe sukcesy oraz ich trenerzy.

– Cieszę się, że ponownie możemy spotkać się z naszymi najlepszymi bydgoskimi sportowcami, medalistami świata i Europy, którzy odnoszą sukcesy i przynoszą tym samym chwałę miastu. Bydgoski sport jest dumą naszego miasta. Obecni tu na sali zawodnicy kontynuują dobre mistrzowskie tradycje –  powiedział prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski. – Swój wkład w te sukcesy mają zawsze prezesi, działacze sportowi, którzy dbają o to, aby nasze klubu funkcjonowały prawidłowo i aby sportowcy mieli znakomite warunki treningowe.


To wszystko nie mogłoby jednak tak dobrze funkcjonować bez wsparcia mecenasów, którzy deceniają sportowy wysiłek i chcą widzeć markę swojej firmy towarzyszącą znakomitym zawodnikom i drużynom. Za tę współpracę wszystkim dziś dziękuję
 – dodał prezydent.

„Mecenasi Bydgoskiego Sportu” to wyróżnienia, które po raz pierwszy wręczono pod koniec 2012 r. Trafiają one do tych, którzy wspierają sport w naszym mieście. Bydgoskie Wodociągi znalazły się wśród nagrodzonych otrzymując tytuł „Brązowego Mecenasa Bydgoskiego Sportu”.

Każda cegiełka jest ważna i za każdy wkład w budowanie sportowej marki miasta dziękujemy” – zaznaczył prezydent Bydgoszczy.

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content