Nagordy|

Na co dzień raczej rzadko mamy okazję do tego, by chwalić się osiągnięciami naszej firmy. Na szczęście raz po raz zdarza się inicjatywa z zewnątrz, by przyjrzeć się bliżej temu, co robimy i…pochwalić za to co zrobiliśmy. Tym razem z taką inicjatywą wystąpiły redakcje Expressu Bydgoskiego i Dziennika Toruńskiego „Nowości” i zorganizowały Plebiscyt pn. ” Firma i Biznesmen Roku 2016″ . Okazało się, że w dwóch kategoriach tego Plebiscytu uznani zostaliśmy …Zwycięzcą!

Z przyjemnością zatem potwierdzamy informację, że Kapituła Plebiscytu złożona z ludzi biznesu, przedsiębiorców i ekspertów uznała, że Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy – Spółka z o.o., to laureat w kategorii „Firma Roku 2016 – Najlepszy Pracodawca”, a Stanisław Drzewiecki, czyli jej dyrektor naczelny i prezes zarządu, to „Biznesmen Roku 2016”

Choć nie był to rok wcale dla nas łatwy, to jednak zanotowaliśmy  w nim kilka ważnych dla Spółki sukcesów. I Kapituła je skrupulatnie je wyłuskała. Wyboru zwycięzcy w kategorii „Firma Roku” dokonała spośród kilkudziesięciu kandydatów z województwa kujawsko-pomorskiego, a w kategorii „Biznesmen Roku” – z grupy 10 osób nominowanych do tego tytułu. W uzasadnieniu wyboru Stanisława Drzewieckiego –  kapituła podkreśliła m.in. szczególnie aktywną i efektywną działalność biznesową naszego prezesa na terenie Bydgoszczy i w regionie.

– Sam tego bym nie dokonał – przyznał prezes Stanisław Drzewiecki na Gali, podczas której odebrał obie przyznane nagrody. Dziękując za laury podkreślił, że za efektami uzyskanymi przez Spółkę  stoją wszyscy pracownicy bydgoskich Wodociągów, ich codzienna praca, wysiłek i duże zaangażowanie.

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content