Nagordy|

W kolejnej edycji ogólnopolskiego plebiscytu pn. Narodowy Program “Polska Przedsiębiorczość” Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy nagrodzone zostały złotą statuetką orła i tytułem “Firma Roku 2016” w kategorii “Innowacyjność i nowoczesne technologie”. Szef Spółki Stanisław Drzewiecki – otrzymał złotego orła w kategorii “Menedżer Roku 2016”. Nagrody wręczono podczas Wielkiej Gali Przedsiębiorczości, która odbyła się 19 maja 2017 w Warszawie.

Organizatorem plebiscytu jest Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl. Coroczny plebiscyt to jedna z inicjatyw promujących polską przedsiębiorczość i bardzo ważny element budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorcy w Polsce. Dla naszej Spółki te dwa tytuły i dwie statuetki w kolorze złota to źródło dumy i nobilitacji, jak również motywacja do dalszej pracy.

W moim przekonaniu te nagrody to także czytelna informacja dla mieszkańców Bydgoszczy, że firma wodociągowa dobrze dba o ich interes – podkreślił na Gali Prezes Bydgoskich Wodociągów Stanisław Drzewiecki. Zrealizowane w minionych latach, ważne dla porządkowania systemu wodociągowo-kanalizacyjnego w Bydgoszczy inwestycje, zaczynają przynosić korzyści. Bydgoszczanie mają wodę znakomitej jakości, a jednocześnie – perspektywę spokojnego stulecia, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i wielkość zasobów wody do picia. Niewiele miast w Polsce takim dorobkiem może się dziś pochwalić.

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content