Nagordy|

W tym roku „Ścieżka Edukacji ekologicznej na bazie zabytkowej Hali Pomp i Wieży Ciśnień” przeżywa swój zasłużony sukces. To już kolejna nagroda za modernizację obiektów, które stanowią filary Muzeum Wodociągów. Tym razem w Konkursie „Budowa na Medal Pomorza i Kujaw 2013″ bydgoskie wodociągi otrzymały nagrodę GRAND PRIX w kategorii: „Obiekty modernizowane objęte ochroną konserwatora zabytków”.

Jest to dla nas bardzo ważne wyróżnienie, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że celem konkursu jest ukazywanie i promowanie dobrego budownictwa w regionie kujawsko–pomorskim oraz inspirowanie twórczych działań zespołów projektowych i wykonawczych w dziedzinie budownictwa i architektury.

Ale to jeszcze nie koniec sukcesów bydgoskich wodociągów! Mając na uwadze dotychczasowe, dwunastoletnie, osiągnięcia spółki w porządkowaniu ładu wodociągowo – kanalizacyjnego w mieście, Magazyn Profile przyznał jej Platynową Kielnię. Ta prestiżowa nagroda zostanie wręczona Miejskim Wodociągom na Międzynarodowych Targach Budownictwa BUDMA w Poznaniu w marcu 2014 roku.

„Ścieżka edukacji ekologicznej na bazie zabytkowej Hali Pomp i Wieży Ciśnień” – projekt współfinansowany ze
środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2007-2013.

Projektant architektury:

Ludmiła Magdańska, Przedsiębiorstwo Projektowo Realizacyjne Budownictwa PION Sp. z o.o.,

Generalny wykonawca:

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „EBUD” – Przemysłówka Spółka z o. o.

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content