Aktualności|

Wykonawcy wykorzystują dobrą pogodę do zakończenia robót odtworzeniowych na bydgoskich ulicach w ramach zrealizowanego projektu budowy i przebudowy kanalizacji deszczowej, dofinansowanego ze środków unijnych.

W tym roku dokończone zostały roboty odtworzeniowe na następujących ulicach, które z końcem roku były jeszcze nieprzejezdne:

  1. Plac Wolności
  2. Słowackiego

W trakcie prac wykończeniowych przy odtwarzaniu nawierzchni są ulice, które w najbliższym czasie zostaną przywrócone do ruchu:

  1. Ugory
  2. Staszica
  3. Stawowa na wysokości Lotników
  4. Bocianowo
  5. Mickiewicza
  6. Gołębia
  7. Skorupki

W marcu zakończy się również naprawa nasypu prowadzącego od ronda Fordońskiego na most Pomorski. Po zakończeniu prac konstrukcyjnych w tym tygodniu wykonywane będą prace typowo drogowe: układanie podbudowy, krawężników oraz mas bitumicznych.

Po zakończonej naprawie na most Pomorski wrócą tramwaje. Umożliwi to także wprowadzenie oczekiwanych zmian na całej sieci.

Na ulicy Solskiego trwa obecnie ułożenie warstw asfaltowych w ulicy Pięknej, co umożliwi likwidację ruchu wahadłowego na odcinku Gołębia-Orla. Kolejnym etapem będzie ułożenie tymczasowej nawierzchni asfaltowej w ul. Solskiego na odcinku od Kossaka do Skorupki.

Comments are closed.

Close Search Window
Skip to content